ať víme, jak to na našem webu žije?

Liberecký kraj hledá poskytovatele telekomunikačních služeb

28. 06. 2022

Celkem 232 organizací z regionu pověřilo Liberecký kraj, aby zadal veřejnou zakázku na nákup telekomunikačních služeb na příští roky. Předpokládaná hodnota zakázky včetně opce činí 84.300.568 korun bez DPH.

„Předmětem veřejné zakázky je poskytování telekomunikačních služeb. Poptáváme celkem devět tarifů, které nabízejí různé možnosti využití dat, volání a psaní SMS. Smlouva o poskytování služeb pak bude podepsána námi, jakožto centrálním zadavatelem, a vítězem zakázky. Jednotlivé dílčí smlouvy mezi pověřujícími organizacemi pak budou obsahovat specifikaci konkrétních služeb. Organizace si tak budou moci vybrat tarify, které jim budou nejlépe vyhovovat,uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Konkrétní přehled poptávaných tarifů:

tarif A

neomezené volání + 10 GB dat

tarif B

tarif bez volných minut a SMS, platba za 1 minutu hovoru (1 s + 1 s)

tarif C

připojení k síti internet pomocí techn. LTE bez datového limitu (FUP)

tarif D

hlasová služba – virtuální CALL CENTRUM bez frontování hovoru – do 10 obsluhujících telefonních čísel

tarif E

M2M karta 50 MB

tarif F